Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Alex Rossi a Kirby Chambliss na trati v IndianapolisAlexander Rossi a Kirby Chambliss si vzájemně předvedli své disciplíny…

Dvojice závodníků se setkala na jednom z nejznámějších závodních okruhů světa Indianapolis Motor Speedway, kde se první říjnový víkend utkají ti nejlepší piloti v letošním předposledním podniku Red Bull Air Race.

Zde bude o vítězství mezi pylony bojovat také šampion z let 2004 a 2006 Kirby Chambliss ve svém letounu Edge 540. Americký letec se na slavné závodiště podíval už v předstihu, aby se zde setkal s vítězem jednoho z nejslavnějších automobilových závodů historie Alexanderem Rossim.

Tomu se povedlo ovládnout letošní jubilejní 100. ročník 500 mil Indianapolis a to rovnou při své první sezóně v závodech IndyCar. A nyní se na místo největšího úspěchu své kariéry vrátil, aby si zde zajezdil ve společnosti závodního letadla.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,