Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Big Air na lyžích přinesl medaile evropským jezdcůmI Big Air na lyžích byl přehlídkou těch nejšílenějších možných rotací, nejlepší byl švédský závodník Henrik Harlaut…

Henrik hned na úvod otočil triple cork 1620 a tento trik ho dostal do průběžného vedení, jelikož za něj získal maximální možný počet bodů. Za své další představení dostal 47 a to znamenalo v součtu 97 bodů, které se už nikomu nepodařilo překonat.

Stříbrnou medaili si letos z Aspenu veze Kai Mahler do Švýcarska. Kai využil tří pokusů z pěti možných a jeho dva nejlepší výkony získaly v součtu 91 bodů.

I bronzový kov putuje ke švýcarskému jezdci, jelikož se ztrátou dvou bodů na Kaie se umístil Elias Ambühl. Bobby Brown loňské zlato neobhájil, když se musel spokojit se čtvrtou pozicí. Bobbyho sbírka tak dále čítá celkem tři zlaté a jednu stříbrnou medaili z Aspenu.

Výsledky:
1. Henrik Harlaut 97.00
2. Kai Mahler 91.00
3. Elias Ambühl 89.00
4. Bobby Brown 86.00
5. Gus Kenworthy 81.00
6. PK Hunder 79.00

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , ,