Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

BMX Park ovládl Gary Young a získal první zlatou na X GamesV napínavém finále získal svou první zlatou na X Games Gary Young, když ostatní medailové pozice obsadili Ryan Nyquist a Scotty Cranmer.

„Už párkrát jsem byl blízko,“ prohlásil po úspěchu vítěz. Pro Garyho to byla už jeho třináctá účast a zatím dokázal v letech 2009 a 2010 získat bronzové medaile.

„Nikdo si to nezasloužil více než Gary Young,“ pochválil vítěze pochválil druhý v pořadí Ryan Nyquist. Young získal své premiérové zlato hlavně díky bezchybnému výkonu v prvních dvou jízdách.

To Nyquist zařadil do svých jízd i nové triky jako double bar spin 540, ale na zlatou to nestačilo, když v součtu dvou nejlepších jízd ztratil dva body.

Třetí Scotty Cranmer zaostal za druhým o pouhý jeden bod. Nejlepším španělským závodníkem se stal Sergio Layos, který se na barcelonských X Games umístil těsně pod stupni vítězů.