Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Bob Burnquist vyhrál už svou devátou zlatou medailiBob Burnquist si i přes pád v tréninku veze z Los Angeles zlatou medaili z Big Airu, druhou pozici obsadil Mitchie Brusco a bronz získal Nolan Munroe…

V podstatě se dá říci, že Bob Burnquist vyučoval mladší soutěžící, jelikož druhý Mitchie Brusco má 15 let a to není nejmladší, jelikož šestý Tom Schaar má pouhých 12 let.

„Všechni tito kluci mi dali ještě větší motivaci,“ řekl Burnquist po závodě. Za svou jízdu, která obsahovala triky jako backside 180 ollie a forward-to-fakie indy grab 720 na quarter pipe dostal Bob 94.33 bodů

Mitchie Brusco si stříbro zajistil hlavně rotaci o 900 stupňů, což mu vyneslo 92.33 bodů. Nolan Munroe získal hned při svém debutu bronzovou medaili, díky triku McTwist 540. Například legendární Tony Hawk prohlásil, že to byl snad největší McTwist 540 v histrorii.

Držitel dvou zlatých medailí Jake Brown se musel spokojit se čtvrtým místem. To Bob Burnquist už rozšířil svou sbírku na 4 zlaté z Big Air a celkem na X Games vybojoval 9 nejcenějších medailí.

Do finále se dostal i Tom Schaar, kterému je pouhých 12 let. I přes tento nízký věk je Tom jediný na světě, kdo dokázal skočit rotaci o 1080 stupňů. Stalo se tak letos v dubnu, ale finále se nepovedlo podle jeho představ a skončil jako šestý, jelikož se před něj dostal Rony Gomes.