Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Bucky Lasek počtvrté v řadě ovládl Vert

Christian Pondella/Red Bull Content Pool

Američan Bucky Lasek i v Los Angeles potvrdil, že se může pasovat do role současného krále disciplíny Skateboard Vert, jelikož už počtvrté v řadě triumfoval…

Buckyho nadvláda znamená jediné a to fakt, že všechny zastávky letošních letních X Games mají stejného vítěze. Tato dominance začala už v dubnu ve slunné Brazílii, pokračovala evropskými závody a pokračuje i po tradiční zastávce v Los Angeles.

Lasek tak prožívá neskutečnou sezónu, když si letos na své konto připsal už devatenáctou medaili z této olympiády extrémních sportů. Zlatou získal naposledy v roce 2006 a tento rok si tedy to čekání pořádně vynahradil.

Tradičně k největším favoritům patřil i kanadský jezdec Pierre-Luc Gagnon, který se musel spokojit se stříbrem a zároveň byl posledním, kdo zlomil hranici 90 bodů.

Třetí místo bral dnes už také legendární Andy MacDonald, kterému je stejně jako Buckymu už 40 let. Tito veteráni tedy poráží jezdce, kteří jsou o více než dvě dekády mladší.

S výsledkem určitě není spokojený megatalent Tom Schaar, jelikož na něj zbylo až desáté místo a to proto, že ani jednu svou jízdu nedokončil.

Los Angeles X Games 2013 – Skateboard Vert
1. Bucky Lasek 92.33
2. Pierre-Luc Gagnon 90.33
3. Andy Macdonald 87.00
4. Marcelo Bastos 87.00
5. Rony Gomes 86.66
6. Sandro Dias 86.33
7. Paul-Luc Ronchetti 83.33
8. Sam Beckett 79.33
9. Alex Perelson 73.00
10. Tom Schaar 53.00

Videa: http://xgames.espn.go.com/events/2013/los-angeles/results/400486179/skateboard-vert

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , ,