Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Dew Tour Ocean City 2011 - Anthony-FurlongO víkendu proběhl úvodní závod série Dew Tour, kde poměřili síli jedni z nejlepších skateboardistů planety. Vert vyhrál Bucky Lasek, Skate Bowl ovládl Pedro Barros a Bucky skončil druhý.

Po různých přerušeních, které byly kvůli počasí velmi časté, Bucky Lasek vyhrál finále ve vertu, když dostal 88.50 bodů. Celkem těsně druhý skončil Pierre-Luc Gagnon a bronzovou medaili si z Ocean City odvezl Shaun White.

1. Bucky Lasek 88.50
2. Pierre-Luc Gagnon 87.75
3. Shaun White 86.25
4. Pedro Barros 82.50
5. Adam Taylor 77.25

Disciplínu Skate Bowl, která se jakou součást Dew Tour jela úplně poprvé vyhrál Pedro Barros. Jako druhý skončil vítěz vertu Bucky Lasek, za kterým skončil Ben Hatchell.