Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Bucky Lasek získal už svou pátou zlatou z VertuLegendární Bucky Lasek si z Brazílie odvezl zlatou, když ovládl Vert…

Stupně vítězů byly v režii skateboardových legend a veteránů, jelikož Bucky už má 40 let, druhý v pořadí Sandro Dias 38, to bronzový Marcelo Bastos (26 let) už patří k mladším jezdcům.

Výsledky na stupních vítězů tedy narušili dominanci dua Shaun White a Pierre-Luc Gagnon, kteří v posledních sedmi letech na první místo nikoho nepustili.

Bucky tak získal svou už pátou zlatou medaili z této disciplíny a celkem má na svém kontě už 16 kovů z X Games. Letošní zlato získal s poměrně velkým náskokem přes 4 body.

Už zmíněný Pierre-Luc Gagnon hodně chyboval a kvůli tomu je až na sedmém místě. Hodně slušně se předvedl Tom Schaar, který se řadí k největším nadějím současného skateboardingu.