Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Carey Hart MTV Cribs

screen z videa

Legenda FMX a první člověk, který skočil backflip Carey Hart představuje svůj dům v pořadu MTV Cribs. Carey nám ukáže, jak si žije ve svém domě, který stojí v Las Vegas.

 

Carey předvede výzdobu svého obýváku, kde tráví hodně volného času. Dále se přesune do kuchyně. A jak je v MTV Cribs zvykem, předvede obsah své ledničky a další věci spojedné s kuchyní. Poté se přesune do ložnice, vedle které je koupelna. Po koupelně se štáb přesune do šatníku, ve kterém Carey předvede svoji sbírku triček, kšiltovek a bot. Následuje prohlídka herny s kulečníkem poté ukázka zajímavé místnosti pro hosty. Poté se jde na předváděčku okolí domu, kde jako první Carey předvede jacuzzi s malým vodopádem. Dále následuje předváděčka vozového parku, ve kterém se nachází Cadillac DeVille a Ford F-250. Jako poslední část prohlídky, Carey ukáže své motorky, mezi kterými pochopitelně dominují motorky na motocross.

Sdílet přes Facebook
Témata: ,