Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Další našlapané video z Red Bull RampageJe tady další krátký, ale hodně akční sestřih toho, co se dělo na letošním Red Bull Rampage…

Už dříve jste si zde na webu mohli prohlédnout dlouhou reportáž z letošního závodu Red Bull Rampage, který se tradičně odehrál v americkém státě Utah.

V Zionském národním parku se utkali ti nejlepší jezdci planety. A jen pro připomenutí, letos vyhrál Kurt Sorge, druhé místo bral Antoine Bizet a na stupně vítězů se ještě vešel i domácí Logan Binggeli.

V tomto videu se při zdolávání útesů a kaňonů představí jezdci jako Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Darren Berrecloth a Tyler McCaul. K vidění je i mnoho záběrů přímo z pohledu jezdce.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,