Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Další závod Red Bull Cliff Diving už zítra

© Red Bull Media House

Už zítra se odehraje další závod těch nejlepších skokanů do vody…

Série Red Bull Cliff Diving se zítra poprvé ve své historii představí britským divákům a ti budou moci fandit i domácím skokanům. Největší počet příznivců tak budou mít Gary Hunt a Blake Aldridge. Gary patří i mezi kandidáty na titul, když v současnosti drží druhou příčku v celkovém bodování.

K favoritům celého závodu i letošního ročníku patří samozřejmě také legendární Orlando Duque. Kolumbijský skokan má dva závody před koncem letošní sezóny na Garyho náskok 60 bodů. Šance na titul má i třetí Artem Silchenko z Ruska, ale jeho ztráta je 160 bodů na Orlanda.

Český zástupce Michal Navrátil předvádí také velmi dobré výkony, díky kterým zatím drží pátou pozici, ale v jeho okolí je to poměrně těsné. Ve videu si můžeme prohlédnout, v jakém prostředí se bude zítra skákat.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,