Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
X Games 17 BMX Park Daniel Dhers

Red Bull Content Pool - Images

Daniel Dhers získal zlatou medaili v disciplíně BMX Park a dokázal tak porazil Dennise Enarsona. Jelikož tito dva borci ve finále získali stejný počet 81 bodů v součtu dvou jízd, tak si museli dát rozstřel, kdo s koho. Daniel v jízdě o zlatou medaili získal 35 bodů a porazil tak Denise, který byl za svou jízdu ohodnocen 31 body.

Daniel Dhers vyhrál už svou čtvrtou zlatou v BMX Parku a byl z toho, že se mu povedla i ta jízda navíc velmi nadšený. Jeho jízdy zahrovaly triky jako corked 720, různé indian air tailwhipy atd.

Brozovou medaili získal Scotty Cranmer, který si tuto trofej může přidat do své sbírky, ve které už má i dvě zlaté z let 2006 a 2009. Čtvrtou finálovou pozici obsadil Chase Hawk a páté místo získal Gary Young.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,