Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Danny MacAskill se předváděl před playmates v Playboy Mansion

Garth Milan/Red Bull Content Pool

Světoznámý skotský trialista Danny MacAskill před nedávnem uvedl další z ze svých velmi povedených videí, která v součtu nasbírala dost přes 100 milionů zhlédnutí.

Tentokrát Danny vyrazil do Los Angeles a rovnou do legendární Playboy Mansion, kde opět předvedl, proč jsou jeho internetová videa ta nejsledovanější v oboru.

Dannyho počiny jako Imaginate a podobně si našly své diváky především díky jeho jezdeckému umění.

To tento kousek nějaké fandy uloví také na přítomnost playmates jako jsou Heather Rae Young, Hiromi Oshima, Irina Voronina a Raquel Pomplun.

Právě díky králíčkům z Playboye dostal výraz Bunny Hop úplně nový rozměr. Danny přiznal, že ho při natáčení trochu rozptylovala “krajina”, ale nakonec to zvládl bezchybně. „Byl to neskutečný zážitek. Rozhodně něco, za čím se můžu za 20 let ohlédnout a zasmát se tomu,“ řekl k natáčení.

A jestli vám to nestačilo, tak se můžete podívat za oponu, jaký průběh mělo natáčení ve světoznámé rezidenci zakladatele Playboye Hugha Hefnera.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , ,