Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Eigo Sato vyhrál mnichovskou kvalifikaci

© Red Bull Media House

Už jen pár okamžiků nás dělí od dalšího závodu série Red Bull X Fighters…

Olympijský stadion v Mnichově bude poprvé v historii hostovat závod série Red Bull X Fighters. Letošní sezóna směřuje ke svému konci a právě německý závod by mohl napovědět, kdo se stane letošním šampionem. V čele bodovaní je Levi Sherwood z Nového Zélandu, ale rozhodně nemá nic jisté.

Levi má sice náskok na druhého, kterým je Javier Villegas rovných 80 bodů, ale jelikož za vítězství se uděluje 100 bodů, tak ještě není hotovo. Šance na korunu krále FMX má několik jezdců a tak se bude s největší pravděpodobností rozhodovat až v Austrálii.

Než začne předposlední závod sezóny, tak se můžeme podívat na výsledky kvalifikace. Nejlépe se do závodu kvalifikoval Japonec Eigo Sato, který dostal 85.5 bodů. Velmi těsně za ním se umístil Javier Villegas, pomyslné třetí místo zatím drží Maikel Melero.

Výsledky kvalifikace
Eigo Sato 85.5
Javier Villegas 85.3
Maikel Melero 84.6
Thomas Pages 84.2
Levi Sherwood 84.1
Dany Torres 84.0
Rob Adelberg 83.1
Mat Rebeaud 82.6
David Rinaldo 80.2
Blake Williams 80.1
Hannes Ackerman 79.4
Remi Bizouard 61.8

Závod můžete sledovat v Tv a nebo i zde: http://live.redbull.tv/events/89/xfighters-munich/

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , ,