Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Elliot Sloan vyhrál svou první zlatou na X Games

Christian Pondella/Red Bull Content Pool

V Los Angeles začaly X Games a na čtvrtečním programu byl i Skateboard Big Air…

Úplně první zlatou medaili v životě získat americký jezdec Elliot Sloan, když se jako jediný dostal svou známkou přes 90 bodů, jelikož za svůj nejlepší výkon získal 90.165.

Elliot dokázal porazit i největšího favorita, kterým byl Bob Burnquist. Brazilec se tentokrát musel spokojit se třetí pozicí a šestou výhru v řadě tak nezískal.

„Snil jsem o tomto momentu hodně dlouho. Závodit s Bobem pro mě znamená hodně, vzhlížel jsem k němu od jedenácti,“ prohlásil vítěz.

Stříbrnou medaili si domů veze třináctiletý Tom Schaar, pro kterého je to jeho zatím nejlepší umístění na X Games. Tento megatalent byl zatím nejlépe třetí a to na posledním závodě v Mnichově.

Los Angeles X Games 2013 – Skateboard Big Air
1. Elliot Sloan 90.165
2. Tom Schaar 88.83
3. Bob Burnquist 88.665
4. Jagger Eaton 80.495
5. Edgard Pereira 78.66
6. Nolan Munroe 48.995
7. Jake Brown 40.665
8. Mitchie Brusco 34.83

Elliot Sloan

Tom Schaar

Bob Burnquist

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , ,