Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Ingvar Neumann a jeho Neu Flip

screen z videa

Ingvar Neumann z Estonska se stal prvním jezdce na světě, který skočil bike flip bokem (kolo se mu otočí pod nohama). Tuto kreaci nazval „Neu Flip“

 

„Doufám, že jsem první na světě, kdo skočil tento trik,“ prohlásil Neumann na svém osobním blogu. „Rozhodně to už dokázal někdo jiný a já jsem jediný kdo o tom neví,“ dodal.

O tento skok už se v minulosti pokusilo pár jezdců, vetšinou to zkoušeli na trampolínách. Dokonce v roce 2001 se ve hře Dave Mirra Freestyle BMX 2 tento trik objevil pod názvem bike flip. Jezdci jako T.J. Lavin nebo Jody Donnelly se o „Neu Flip“ v minulosti pokoušeli, ale Ingvar Neumann je první komu se to povedlo.

Neumann je tedy první kdo to ustál do pedálů, ale hlavní je že si to zdokumentoval a tím pádem existuje důkaz, že je něco takového možné.

Možná by Vás mohly zajímat i jiné informace o Ingvarovi. Takže tento Estonec jezdí s podporou Rip Curl, Eastern Bikes, Surfhouse, Pull In a Nike 6.0. Dále jeho nejoblíbenější pořad je Jmenuji se Earl.

 .

Sdílet přes Facebook
Témata: , , ,