Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Gymkhana Five bude mít premiéru 9. červencePopulární showman a závodník Ken Block oznámil, že vyjde už páté pokračování série Gymkhana…

Video bude jako vždy ke shlédnutí na youtubovém kanálu DC Shoes a premiéra se odehraje 9. července v 10 hodin ráno podle času v San Franciscu.

„Moje idea pro Gymkhana FIVE byla jednoduchá,“ prohlásil Ken. „Chtěl jsem navázat na koncept jako byl u Gymkhana Three a poskytnout pocit, který měli diváci při sledování starších dílů. Vždycky jsem chtěl natočit Gymkhana video ve městě a San Francisco bylo pro náš účel naprosto úžasné,“ dodal.

Ken v současnoti závodí v šampionátu Global RallyCross a své řidičské schopnosti ukáže i na nadcházejících X Games, kde bude závodit v disciplíně RallyCross. Celá série Gymkhana má prozatím na svém kontě přes 140 000 000 zhlédnutí.

Sdílet přes Facebook
Témata: ,