Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

GYMKHANA SEVEN: WILD IN THE STREETS OF LOS ANGELESKen Block je zpět s dalším dílem své populární série Gymkhana a opět se jedná o vysokooktanovou nálož a pálení pneumatik od začátku do konce.

Gymkhana Seven dostala označení Wild in the Streets of Los Angeles, takže Ken po pátém díle v San Franciscu okusil ulice dalšího z kalifornských měst.

Velkou změnou oproti minulým dílům a krok k ještě větší atraktivitě je výměna vozu. Hlavní hvězdou sedmičky je speciálně upravený Ford Mustang z roku 1965, který disponuje výkonem 845 koní. Zároveň se jedná o jediný takový Mustang s pohonem všech kol na světě. Což dává tušit zajímavou podívanou.

Ken během své divoké jízdy ulicemi Los Angeles Ford Mustang Hoonicorn RTR za doprovodu kouře obtočí kolem stánku s hot dogy, nákupního vozíku, policejního vozu, obchodu s koblihami Randy’s Donuts a jeden z nejoriginálnějších momentů celé série Gymkhana je scénka s low riderem.

Dále nechybí průjezd řečištěm a samotný závěr patří výjezdu k jednomu z největších losangeleských symbolů, nápisu Hollywood. Ken Block zatím posledním dílem Gymkhany rozhodně potěšil všechny své příznivce, kteří se opět postarají mnoho milionů zhlédnutí.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , ,