Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

GYMKHANA SIX: Ken Block po roce znovu v akciKen Block včera představil své nové video z populární série GYMKHANA a je jasné, že si fandové pořádného kouře od gum přijdou na své…

Šesté pokračování těchto populárních videí dostalo název ULTIMATE GYMKHANA GRID COURSE a jak název napovídá, Ken se bude projíždět po ultimátní dráze podobné těm ze závodní série Gymkhana GRID. To pátý díl byla zběsilá projížďka ulicemi San Francisca.

V šestce je v hlavní roli speciál Ford Fiesta ST RX43, který disponuje výkonem 650 koní a díky tomu vystřelí z klidu na 60 mph (96 km/h) za 1.8 sekundy. Podstatnou roli si střihli také muži zákona ve dvou Lamborghini Aventador a na vozítkách Segway, kteří zde reprezentují Kenovo nové partnerství s tvůrci herní série Need For Speed (jedná o propagaci nového dílu Rivals). Do toho nechybí ani další překážky v podobě bagrů a přepravních kontejnerů.

Ken v tomto videu určitě nezklamal o čemž svědčí také to, že pořádně protočil počítadlo zhlédnutí, když za jeden den získal zhruba 2 milióny diváků. GYMKHANA tak znovu potvrzuje, že se řadí k internetovým kultům posledních let.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,