Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Jedenáctiletý kluk a mistr světa na projížďce po WhistleruAby ve sportu přišly výsledky, tak je nutné začít v co nejmladším věku…

Toho se řídí také teprve dvanáctiletý (v době natáčení videa jedenáctiletý) Jackson Goldstone, o kterém v nedaleké budoucnosti určitě pořádně uslyšíme.

I když on už o sobě dal vědět v takovém stylu, jak mnoho o hodně starších možná nikdy nedokáže. Stačí si dát jeho jméno do googlu a objeví se spousta článků i videí.

O talentu mladého Kanaďana svědčí, že si už stihl zajezdit s jezdci světové extratřídy. Jako v tomto videu, kde se ve Whistleru projíždí s downhillovým světovým šampionem z roku 2013 Steviem Smithem. V tomto krátkém dvouminutovém snímku Jackson ukáže, že se toho rozhodně nebojí.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,