Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Kouzlo surfování v dokonalých záběrech Erica StermanaPodívejme se na sestřih neuvěřitelných surfařských záběrů od mistra svého řemesla….

Asi není žádným překvapením, že rodák z havajského ostrova Oahu Eric Sterman je velkým fanouškem surfování a dalších vodních aktivit. Ovšem jeho denní chleba není sportování, ale především natáčet druhé, jak sportují.

Určitou zajímavostí je, že k pořizování záběrů používá především drony. A vzhledem k tomu, že to s nimi opravdu umí, tak se ve finále jedná o velmi povedenou podívanou.

O tom se nakonec přesvědčíme i v tomto sestřihu z nejrůznějších míst světa, kde se postupně předvedou jména jako Jamie O’Brien, Matahi Drollet, Niccolo Porcella, Nathan Florence, Josh Moniz, Luke Shepardson, Anthony Walsh, Lucca Saldivar, Seth Moniz, John Florence, Oliver Kurtz, Micah Moniz nebo Ezekiel Lau.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , , , , , , ,