Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Našlapaný sestřih z evropského Nitro Circus LiveTento rok poprvé zavítala na evropskou půdu jedna z nejpopulárnějších živých show světa a určitě se bylo na co dívat.

Evropské turné projelo 7 států včetně ČR a fandové v 11 městech mohli spatřit celkem 13 živých vystoupení. V součtu se na Nitro Circus Live přišlo podívat zhruba 140 000 diváků.

Představili se ti nejlepší sportovci planety v čele s Travisem Pastranou. K vidění byly ty nejšílenější triky na motorkách, kolech, koloběžkách a jiných vozítkách.

Fandové viděli i triky jako Volt (Tom Pages, Clinton Moore), Double Backflip předvedl Josh Sheehan, šílený frontflip mimo osu skočil Mark Monea a další.

Tradičně jednou z největších hvězd byl Aaron “Wheelz” Fotherington, který umí salta na vozíčku (dopředu i dozadu). A tento americký odvážlivec nemá strach ani z Double Backflipu.

Nitro Circus Live se odehraje i v roce 2013, začátkem roku budou vystoupení na Novém Zélandu a v Austrálii. To měsíc listopad bude znovu patřit evropskému šílenství.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , ,