Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

X Games 17 FMX Speed and Style Nate AdamsNate Adams získal svou druhou zlatou medaili z letošních X Games, když mu ve finále Speed & Style podlehl Mike Mason. V souboji o třetí pozici se utkali Ronnie Faisst a Carey Hart, z této bitvy vyšel lépe Ronnie.

Mike Mason se ve finálové jízdě ujal vedení ihned po startu a udržel si ho po celou dobu závodu, ale lepší čas mu na Nata nestačil. Jelikož Nate Adams dostal lepší bodové hodnocení za své triky tak získal své další zlato z těchto X Games.

Nate Adams se tak vylepšíl o jednu pozici z loňského roku, když ho při loňském finále porazil Travis Pastrana.

Do souboje o bronzovou medaili lépe odstartoval Ronnie, ale Carey se ho v prvním kole držel velmi těsně. Bohužel k předjížděcímu manévru nedošlo, jelikož v jedné ze zatáček došlo mezi jezdci ke kontaktu a Carey Hart ztratil několik metrů na svého soupeře a bylo hotovo. Ronnie svůj náskok navyšoval a i triky měl lepší.

O dramatický moment se postaral Jeremy Stenberg, který ve své čtvrtfinálové jízdě, ve které s ním jel Carey Hart, upadl a zranil si obě nohy. A tak závod Speed & Style přišel o jednoho z hlavních favoritů, ale Jeremy se určitě za rok vrátí a pokusí se rozšířit svou sbírku osmi medailí z  X Games.

 

Čtvrtfinálová jízda Jeremy Stenberg vs. Carey Hart, ve kterém měl Jeremy vážně vypadající nehodu.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,