Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
nitro circus las vegas 4

Red Bull Content Pool - Images

Známá show plná extrémních výkonů zavítala poprvé ve své histrorii do USA, konkrétně Las Vegas, kde ti nejlepší extrémní sportovci předváděli dechberoucí kreace.

Show Nitro Circus Live, jejímž dějištěm byla MGM Grand Garden Arena, měla za cíl ukázat neskutečné kousky a to se povedlo. Diváci měli možnost vidět několik světových premiér, kterých se účastnila i hlavní hvězda celé show a to hlavní postava celého Nitro Circusu, legenda FMX a automobilový závodník Travis Pastrana. Během programu se natáčel i materiál pro nový Nitro Circus film, který bude ve 3D a datum vydání se plánuje na únor 2012.

Jak už je u tohoto představení zvykem, tak diváci mohli sledovat širokou škálu triků, předváděnou s různým sportovním náčiním jako jsou motorky, kola, skateboardy, dokonce i invalidní vozík atd.

O jeden z vrcholů se postaral domácí Aaron “Wheelz” Fotherington, který je od 13 let na invalidním vozíku. Aaron umí s vozíkem asi jako jediný na světě backflip, fronflip i double backflip. A těmito výkony se několikrát zapsal do Guinnessovi knihy rekordů.

O velmi napínavou podívanou se postaral Travis Pastrana a spolu s ním další hvězdy FMX a to Cam Sinclair, Scott Murray a Josh Sheehan, kteří poprvé na světě předvedli vláček double backflipů. Tato věc nebude rozhodně jen tak zopakovaná, jelikož tento trik donedávna dávali tři jezdci a teď se k nim přidal i Josh.

Lyžar a BASE jemper Eric Roner se úspěšně pokusil o double backflip na koločkových lyžích.  To James Foster se pokoušel o triple backflip na kole, tento trik měl premiéru nedávno, když ho skočil Jed Mildon. To James tento trik ani jednou neustál, oba své pokusy přetočil. Skateboardista Bob Burnquist skočil první Christ air backflip na velké rampě.

Show měla i ženskou zástupkyni v podobě skateboardisky Lyn-Z Adams, Jolene Van Vugt chyběla kvůli zranění ramene. Po jejím vystoupení přišlo na řadu přerušení programu o které se postaral Travis Pastrana, který ji požádal o ruku.

nitro circus las vegas 1

Red Bull Content Pool - Images

nitro circus las vegas 2

Red Bull Content Pool - Images

nitro circus las vegas 3

Red Bull Content Pool - Images

nitro circus las vegas 4

Red Bull Content Pool - Images

nitro circus las vegas 5

Red Bull Content Pool - Images

nitro circus las vegas 6

Red Bull Content Pool - Images

nitro circus las vegas 7

Red Bull Content Pool - Images

.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , ,