Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Orlando Duque si zaskákal v chorvatské Modré jeskyni

Predrag Vuckovic/Red Bull Content Pool

Legendární kolumbijský skokan Orlando Duque vyrazil do Chorvatska hledat ta nejlepší místa pro skákání do moře…

Kolumbijec a jeho tým v okolí chorvatského ostrova Vis našli řadu velmi atraktivních míst pro skoky do moře, které uspokojily i tak náročného skokana jako je Orlando. To znamená, že třináctinásobný mistr světa si zde zaskákal z několika skal, armádní skrýše pro lodě a vrcholem bylo zdolání známé Modré jeskyně na nedalekém ostrůvku Biševo.

Díky Orlandovu chorvatském výletu se přesvědčíme, že samotná výška skoku není to nejhlavnější. Velmi důležitá je také atmosféra, ke které v případě Modré jeskyně výrazně přispívá běžné sluneční světlo. Není tedy divu, že se jedná o chráněnou přírodní památku, což naznačuje, že před samotným skákáním bylo nutné vyřídit i nějaké papírování.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,