Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Osmá GYMKHANA je zde! Ken Block pálí gumy v DubajiKen Block právě představil už osmý díl populární série GYMKHANA a své fanoušky rozhodně nezklamal…

Nejnovější pokračování přichází po více než roce, když sedmý díl byl uveden v listopadu 2014. Osmička dostala jméno GYMKHANA EIGHT: ULTIMATE EXOTIC PLAYGROUND; DUBAI, což napovídá, že jednu z hlavních rolí si v tomto videu střihne známé město ve Spojených arabských emirátech.

Oproti sedmičce v nejnovějším díle proběhla změna auta, jelikož našlapaný, ale zároveň 50 let starý, Ford Mustang Ken vyměnil za moderní speciál Ford Fiesta RX43 o výkonu 650 koňských sil, který dovede akcelerovat z klidu na stovku pod dvě sekundy.

Menší vedlejší role hned na začátku absolvují také sokol a gepard, ale po jejich opuštění scény už následuje pouze zběsilá jízda pískem a ulicemi Dubaje. Ken hned několikrát potká místní policisty v jejich na světové poměry velmi netradičních vozech, když nejtěsněji se k mužům zákona dostane při dělání koleček mezi nimi.

Uvidíme také závod v krátkém sprintu, kde Fiesta RX43 změří své síly se supersporty jako jsou Ferrari F12Berlinetta, Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador a Lexus LFA. Hádejte kdo bude mít ten nejlepší odpich a vyhraje…

Celým videem se prolínají pohledy na město a jeho mrakodrapy v čele s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa. Dále nechybí také největší světové fontány nebo světoznámé umělé ostrovy ve tvaru palmy. Ken se také projede po dvorku paláce, kde obkrouží jeho fontánu posetou sochami.

Na samotný konec dubajské projížďky se podíváme na letiště, kde se odehraje několik neuvěřitelných otoček kolem Boeingu 747. V závěrečných titulcích nám Ken ukáže, že se nebojí ani mimo auto, když si skočí salto z vrtulníku do moře. A pak se nám odhalí nové auto pro příští už devátý díl GYMKHANY.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,