Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Pierre-Luc Gagnon ovládl Skateboard VertV pátek se na X Games předvedly také první skateboardové disciplíny, když Skateboard Vert už posedmé ovládl jeden z největších favoritů Pierre-Luc Gagnon…

Kanadský jezdec závod vyhrál už svým prvním pokusem za 88 bodů, ale ve druhé jízdě ze tří se ještě dokázal zlepšit na 92.33, což mu zajistilo velmi jednoznačné vítězství.

Spokojený s druhým místem může být Paul-Luc Ronchetti, když se jedná o jeho dosavadní největší úspěch na X Games. Tento Brit se v minulých letech pohyboval zpravidla na pozicích znamenajících konec desítky. Jeho krajan Sam Beckett si domů odveze bronzovou medaili, když tak výrazně překonal svůj zatím nejlepší výsledek a to osmé místo z Los Angeles 2013.

Naopak některým předním jezdcům se moc nedařilo. Loňský vítěz z Austinu Jimmy Wilkins se musel smířit až s desátou příčkou a loni druhý Sandro Dias skončil jedenáctý. To legendární Bucky Lasek obsadil až poslední dvanácté místo, ale ten si ještě bude moci spravit chuť v sobotním automobilovém závodě, kde obhajuje stříbro.