Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Sestřihy z madridského závodu Red Bull X Fighters

© Red Bull Media House

Pojďme si připomenout, jak se před pár dny létalo v madridské aréně Las Ventas…

Divácí mohli jako každý rok v Plaza de Toros de Las Ventas sledovat nejprestižnější závod FMX na světě. A i zde byly k vidění ty nejlepší triky od těch nejlepších jezdců planety.

Loňský triumf obhajoval domácí Dany Torres, který se probojoval až do finále. Velmi vyrovnanou finálovou bitvu nakonec vyhrál Levi Sherwood, který si tak připsal svůj premiérový triumf v madridské býčí aréně. Levi se díky tomuto vítězství dostal i do čela bodování série Red Bull X Fighters, pomohlo mu i to, že Todd Potter nemohl kvůli zranění nastoupit do hlavního závodu.

Třetí místo v tomto závodě obsadil další domácí jezdec Maikel Melero, který tak potvrzuje, že se už řadí do světové špičky FMX. Diváky dostával do varu i čtvrtý Tom Pages, který předvedl světovou premiéru a to Special Flip v jízdě.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , ,