Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Shaun White letos na X Games nepojede

© Red Bull Media House

Fandové skateboardingu očekávali, že během nadcházejících X Games uvidí velký souboj o zlato na halfpipe, který měli svést Pierre-Luc Gagnon a Shaun White. Ale Shaun oznámil, že letos v Los Angeles závodit nebude…

„Shaun se rozhodl, že letos na X Games do Los Angeles nepojede“, uvedla jeho mluvčí Samantha Hill. Takže odveta loňského souboje o zlato se konat nebude, ale i tak to Pierre-Luc Gagnon nebude mít lehké.

Pierre uvedl, že tento krok od Shauna očekával, také proto, protože Shaun neměl k dispozici rampu na trénování. Ale jedním z důvodů bude i to, že si po nabité snowboardové sezóně chce dát trochu volno. „Měl skvělou sezónu na snowboardu a teď si asi chce trochu odpočinout a užívat,“ dodal Pierre-Luc Gagnon.

Shaun měl zatím velmi úspěšný rok, když získal tři zlaté na zimních X Games v Aspenu. Další dvě zlaté si domů vezl z francouzkého Tignes, kde vyhrál SuperPipe a Slopestyle.

Loňský bronzový medailista Bucky Lasek prohlásil, že Shaunova absence nic neřeše. Podle Buckyho to rozhodně nebude jednoduší, jelikož na startu bude spusta dalších skvělých jezdců. To kdo využije absence jednoho z největších favoritů uvidíme v sobotu 30. června.

 

Toto byla loňská vítězná jízda:

Sdílet přes Facebook
Témata: , , ,