Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Skateboard Park vyhrál Brazilec Pedro BarrosBrazilský skateboardista Pedro Barros vyhrál podruhé v kariéře Skateboard Park na X Games, stupně vítězů doplnili Ben Hatchell a Rune Glifberg…

Barros si oproti loňskému ročníku polepšil, jelikož tehdy bral stříbrnou medaili. V tomto roce se tomuto brazilskému jezdci velmi daří, když například v dubnu vyhrál na akci Red Bull Skate Generation v brazilském Florianopolis.

Ben Hatchell také zaznamenal zlepšení o jednu pozici, jelikož na loňských X Games za svůj výkon dostal bronzovou medaili. „Snažil jsem se dělat více technické triky a hlavně si to užít,“ řekl Ben po závodě.

Bronzový kov získal legendární Rune Glifberg, který byl nejstarším (37 let) skateboardistou na startu. Rune je zároveň jeden ze čtyř sportovců, kteří se zůčastnili všech 18 ročníků X Games. Tento jezdec dokázal vyhrát v letech 2008 a 2009, letos k těmto úspěchům přidal bronz a svou sbírku všech cenných kovů z X Games rozšířil na číslo 11.