Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Stuntrideři si z ulic Limy udělali hřiště pro své kouskyDvojice špičkových stuntriderů si vyrazila zajezdit do hlavního města jihoamerického Peru…

Ernie „EDUB“ Vigil a Nick „Apex“ Brocha mají na svém kontě řadu povedených videí, ať už natočených samostatně nebo společně. Síly spojili například v roce 2013, kdy své schopnosti předvedli při velmi akčním úniku před policí.

Tentokrát své motorky vzali na projížďku po ulicích Limy. A opět se jedná o velmi kvalitní podívanou. Zběsilou jízdu peruánskou metropolí zahájili ještě v noci, kdy si užili vesměs prázdných cest, což jim umožnilo své kousky předvádět také ve velkých rychlostech.

To jim ale nestačilo a pokračovali až do rozednění. Za světla už provoz zesílil, takže se museli proplétat mezi auty a dále také získali diváky z řad kolemjdoucích nebo lidí na autobusových zastávkách. Ti si mohli pěkně z blízka užít pohled na kouř od pneumatik a různé triky při jízdě po zadním nebo předním kole.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,