Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Travis Pastrana a Brian Deegan pojedou Race of ChampionsDvě legendy FMX a to Travis Pastrana a Brian Deegan budou po letech soupeření na motocyklech a v autech tvořit tým…

Oba legendární závodníci budou tvořit tým, který bude reprezentovat USA v Německu na Race of Champions. Každoroční akce se odehraje v Dusseldorfu v termínu 3. – 4. prosince a závodníci se budou utkávat v soubojích jeden na jednoho v různých automobilech.

Diváci budou mít tento rok možnost vidět převážně jezdce z F1, ale třeba se dva původem motorkáři dokážou v nabité konkurenci prosadit. Hlavní hvězdou bude aktuální mistr světa Sebastian Vettel, dále se představí legenda F1 Michael Schumacher nebo další šampion Jenson Button, šampionát WRC bude reprezentovat Sébastien Ogier.

Travis Pastrana pojede závod těch nejlepších z nejlepších už posedmé, to Brian si zažije svou premiéru. „Myslím, že můžeme vyhrát. Na X Games si nikdo nemyslel, že mám šanci porazit Marcuse Gronholma jednoho z nejlepších rally jezdců planety. Travis a já jsme byli soupeři hodně dlouho, ale teď jsme jeden tým a budeme silní,“ uvedl Brian Deegan.

Sdílet přes Facebook
Témata: ,