Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
V Osace se představí ti nejlepší FMX jezdci planety

Jörg Mitter/Red Bull Content Pool

Red Bull X-Fighters bude mít v sobotu svou historicky první zastávku v Japonsku. Fandům se jako vždy ukáže dvanáctka nejlepších jezdců současnosti včetně domácích nadějí.

FMX je v Japonsku a obecně v Asii čím dále populárnější o což se zasloužilo mnoho skvělých japonských jezdců, především Eigo Sato a samozřejmě také hvězdný Taka Higashino a další. Právě Taka se bude v Osace řadit k největším adeptům na přední příčky a k tomu ho bude za dobrým výsledkem hnát zhruba 11 000 diváků.

Favoritů bude na startu více. Vedení v celkovém bodování bude hájit Tom Pages, který se po minulé zastávce v Glen Helen vrátil zpět do průběžného vedení. Dany Torres a Rob Adelberg mají shodně 210 bodů a to znamená ztrátu 35 bodů na první místo.

Do boje o přední pozice by chtěl promluvit i Levi Sherwood, který má i kvůli zranění z minula větší ztrátu a tak bude potřebovat co nejlepší umístění, aby měl šanci na obhajobu loňského titulu. Dobrý výsledek by mohl v Japonsku získat i Josh Sheehan, kterému se ale v poslední době nedaří přímo postupovat do čtvrtfinále.

V závodě se určitě představí dva domácí jezdci. Taka Higashino má svou pozici jistou a o druhé japonské místo se utkají Genki Watanabe, Daice Suzuki, Kota Suzuki, Kota Kugimura a Shinichi Kaga.

Red Bull X Fighters 2013 Osaka – Seznam jezdců
1. Levi Sherwood (NZL)
2. Tom Pagés (FRA)
3. Dany Torres (ESP)
4. Todd Potter (USA)
5. Josh Sheehan (AUS)
6. Rob Adelberg (AUS)
7. Taka Higashino (JPN)
8. David Rinaldo (FRA)
9. Javier Villegas (CHI)
10. Adam Jones (USA)
11. Mat Rebeaud (SUI)
12. JAPONSKÁ DIVOKÁ KARTA

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , , , , , , ,