Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Video plné akce z Masters of Dirt ve VídniSice už je to pár týdnů od akce Masters of Dirt, která se odehrála ve Vídni. Ale to nám nebrání v tom, aby jsme se podívali, jak to tam vypadalo…

Když se na jednom místě sejde světová špička napříč extrémními sporty, tak je to vždy záruka skvělé podívané. A přesně toto se stalo v Rakousku.

Byly k vidění ty nejšílenější a nejtěžší triky na motorkách, kolech, čtyřkolkách a také sněžných skútrech. Jako takový bonus byl i backflip v bugině.

To vše se odehrálo i s českou účastí, když své triky předvedl i jeden z nejlepších FMX jezdců současnosti Libor Podmol. Tu nejmladší skupinu závodníků zde reprezentoval čtrnáctiletý Matěj Česák, který také několikrát zvedl diváky ze sedadel.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,