Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
letní X Games 16 Kevin Robinson

Red Bull Content Pool - Images

V těchto dnech byl zveřejněn oficiální program pro nadcházející X Games, které se tradičně odehrají v Los Angeles v posledních dnech července a to od 28. do 31. Rozhodně se můžeme těšit na to, že se v Los  Angeles budou jako vždy nastavovat nové limiti a hranice extrémních sportů.

 

 

 

Čtvrtek 28. července
Čas Soutěž Lokace
12 – 1:30 p.m. BMX Park Elimination Event Deck L.A. Live
2:30 – 4 p.m. Skateboard Park Elimination Event Deck L.A. Live
4 – 5 p.m. Moto X Step Up Final STAPLES Center
5 – 6:15 p.m. Skateboard Park Round 1 and Final Event Deck L.A. Live
5:45 – 6 p.m. Moto X Best Whip STAPLES Center
6:15 – 7 p.m. Moto X Best Trick STAPLES Center
7 – 8 p.m. BMX Freestyle Big Air Final Lot 7
 

Pátek 29. července

Čas Soutěž Lokace
12 – 2 p.m. Skateboard Street Men’s Elimination Event Deck L.A. Live
2:30 – 3:30 p.m. Skateboard Street Women’s Final Event Deck L.A. Live
4 – 5 p.m. Moto X Freestyle Round 1 STAPLES Center
5 – 5:45 p.m. BMX Vert Round 1 Nokia Theatre
5:45 – 6:15 p.m. Moto X Freestyle Final STAPLES Center
6:15 – 6:30 p.m. BMX Vert Final Nokia Theatre
6:30 – 8 p.m. Skateboarding Big Air Lot 7
 

Sobota 30. července

Čas Soutěž Lokace
11:15 a.m. – 12 p.m. BMX Park Round 1 Event Deck L.A. Live
12:30 – 1 p.m. BMX Park Final Event Deck L.A. Live
1 – 3 p.m. Rally Car Racing Final Figueroa & GLP
1:30 – 3 p.m. Skateboard Street Men’s Round 1 and Final Event Deck L.A. Live
3:45 – 5 p.m. Skateboard Vert Elimination Nokia Theatre
4 – 5 p.m. Moto X Speed and Style Seeding STAPLES Center
6 – 7 p.m. Moto X Racing Women’s Round 1 and Final STAPLES Center
7 – 8:45 p.m. Skateboard Vert Round 1 and Final Nokia Theatre
7:15 – 7:45 p.m. Moto X Speed and Style Quarterfinals STAPLES Center
8 – 8:15 p.m. Moto X Speed and Style Semifinals STAPLES Center
8:45 – 9 p.m. Moto X Speed and Style Final STAPLES Center
 

Neděle 31. července

Čas Soutěž Lokace
11 a.m. – 12:30 p.m. Hometown Heroes Skateboard Street Elimination Event Deck L.A. Live
1:30 – 2:30 p.m. Hometown Heroes Street Final Event Deck L.A. Live
2 – 4 p.m. RallyCross Final Figueroa & GLP
4 – 5:15 p.m. BMX Street Men’s Round 1 and Final Event Deck L.A. Live
5:30 – 6:15 p.m. Skateboard Game of SK8 Event Deck L.A. Live
6:15 – 7:30 p.m. Moto X Enduro X Men’s Round 1 and Last Chance Qualifier STAPLES Center
7:30 – 8 p.m. Moto X Enduro X Men’s and Women’s Final STAPLES Center

.

Sdílet přes Facebook
Témata: