Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

BJ Baldwin na zběsilé jízdě Havanou. To je Recoil 4BJ Baldwin je zpět s dalším pokračováním své vysokooktanové série Recoil…

Fandové zběsilých jízd si na čtvrtý díl museli počkat skoro půldruhého roku. A jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. A zde to platí dvojnásob.

Závodník z Las Vegas si tentokrát vyrazil zajezdit do ulic kubánské Havany a bezpečně můžeme říct, že v mnoha ohledech i překonává předchozí díly.

BJ Baldwin za volantem trophy trucku Toyota o výkonu 850 koní dokázal do zhruba sedmiminutové jízdy dostat bezpočet momentů, které jsou zpravidla k vidění pouze v hollywoodských filmech.

Ovšem s tím rozdílem, že v Recoil 4 se nejednalo o počítačové triky, ale o skutečnost. Pomyslným vrcholem byl přes 58 metrů dlouhý skok.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , ,