Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

BJ Baldwin předvede šílenou pouštní jízdu ve filmu #RECOILJe to jen pár hodin, co dostali všichni benzínoví závisláci dárek k aprílu v podobě tohoto krátkého filmu…

V podstatě se jedná o takovou obdobu populární GYMKHANY, ale s tím rozdílem, že šílenou jízdu tady nepředvádí Ken Block, ale BJ Baldwin.

Jak je u těchto videí zvykem, hned na úvod proběhne pálení gum, zde na 850 koňovém Trophy Trucku. Uvidíme i několik velkých skoků a divokou jízdu v mohavské poušti.

BJ ve videu neúčinkuje sám, společnost mu dělá modelka Janey Bolina, která hraje řidičku Nissanu GT-R, ale zhruba v půlce si přesedne na místo spolujezdce za Baldwinem.

Na úplný závěr videa zjistíme, že jsme byli svědky takového méně obvyklého přesunu do Las Vegas. Prostě BJ si chtěl zajet do kasína.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , ,