Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

BMX Park poprvé v kariéře ovládl Kyle BaldockAustralan Kyle Baldock získal svou první zlatou medaili na X Games, když dokázal triumfovat v BMX Parku…

Kyle dokázal během svého představení v Brazílii získat největší hodnocení hlavně díky tomu, že v předvedl těžké triky jako Flair Tailwhip, Backflip 360 nebo také 900.

Stříbro si z brazilských X Games veze Pat Casey, který ukázal velmi povedenou jízdu, ale na Kyla ztratil 4 body. Pěkně zajel také Dennis Enarson, který se vrátil po zlomenině stehenní kosti. Dennis po pádu nenastoupil do své poslední jízdy, ale i přesto bere bronz.

Loňský vítěz Scotty Cranmer se do finále pro šest nejlepších nedostal a například čtyřnásobný zlatý medailista Daniel Dhers se musel spokojit s pátou příčkou. Takže po šesti letech poznal BMX Park jiného vítěze než někoho z dua Cranmer – Dhers.

Výsledky BMX Park
1. Kyle Baldock 74.00
2. Pat Casey 70.00
3. Dennis Enarson 70.00
4. Gary Young 65.00
5. Daniel Dhers 63.00
6. Daniel Sandoval 60.00

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , ,