Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Další šílenost od Hot Wheels, rekordní vývrtka v autěHot Wheels vrámci své reklamní kampaně znovu předvedli, že jejich autodráhy jdou postavit i ve skutečnosti…

Tohoto šíleného kousku se jako řidič zůčastnil Brent Fletcher, kterému k úspěšnému zvládnutí pomáhal třeba i Greg Tracy. Greg už má s podobnou akcí zkušenosti, když během letošních X Games spolu s Tannerem Foustem předvedli tzv. Double Loop.

Pokus o rekordní vývrtku se celému týmu Hot Wheels povedl na výbornou. Něco podobného už předvedl i Rob Dyrdek s Chevroletem Sonic, ale toto je úplně jiný level. Brent poslal speciální buginu do dálky 92 stop (zhruba 28 metrů) a také výška letu byla velmi slušná.

Jedno je jisté Hot Wheels mají na svém kontě další světový rekord a tento rok už poněkolikáté ukázali, že jejich dráhy je možné postavit mnohem větší a na jiných místech než v dětských pokojích.

Sdílet přes Facebook
Témata: , ,