Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Daniel Dhers

Red Bull Content Pool - Images

Po méně výrazných výsledcích v roce 2009, Daniel následující rok dominoval, když ukořistil zlatou na letních X Games. Venezuelan bude letos obhajovat triumfy z parku z let 2007, 2008 a 2010, v roce 2009 obsadil šestou pozici.

Dhers, který je znám skoky přes box, nebo obrovskými triky, se musel přizůsobovat betonovým tratím, které od jezdce vyžadují rychlé dovednosti a čistou linii. Zpočátku mu tento přechod dělal problémy.

Daniel Dhers 2

Red Bull Content Pool - Images

„Myslím, že jsem se v roce 2009 pokoušel hodně měnit můj jezdecký styl a k tomu jsem měl i pár zranění,“ říká Daniel o roku 2009, kdy byla přerušena i jeho nadvláda na Dew Tour, kde v parku získal tituly v letech 2006 – 2008. Neúspěšnou sezónu 2009 využil jako motivaci pro rok 2010, ve kterém zvládl ukořistit zlatou na X Games a také ovládl bodování Dew Tour.

Daniel se momentálně učí nové triky ve svém tréninkovém areálu, který dříve patřil drižiteli 24 medailí z X Games, kterým není nikdo jiný než Dave Mirra. Nezbývá než dodat, že 30. července se dozvíme vítěze dalšího ročníku X Games.

 

Sdílet přes Facebook
Témata: ,