Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Sandro Dias v Brazílii

Red Bull Content Pool - Images

Známá série v extrémních sportech Dew Tour bude mít v létě čtyři zastávky po USA. První měření sil se už odehrává v Ocean City, další závody budou následovat ve městech Portland, Salt Lake City a poslední akce se odehraje v Las Vegas.

Fandové extrémních sportů v Ocean City budou mít možnost vidět sérii ve které se utkávájí sportovci jako jsou Dave Mirra, Garrett Reynolds, Daniel Dhers nebo Ryan Nyquist. Dew Tour je známá pro velmi vysokou úroveň závodů a závody této série právem patří mezi nejuznávanější v oblasti extrémních sportů.

Na letošním Pantech Open zatím proběhly kvalifikace. Z prvního místa se do vertu na skateboardech kvalifikoval Mitchell Brusco jako první. Kvaldu na skate bowl vyhrál legendární Sandro Dias. Do BMX parku jde z první pozice Kyle Baldock, Colton Satterfield vyhrál kvalifikaci na vert a druhý skončil Jan Valenta.

Přenosy z této akce přináší Eurosport 2 a bohužel diváci z ČR se zde na oficiálním webu dívat nemůžou.

Sdílet přes Facebook
Témata: