Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Erik Roner zemřel po nárazu do stromuSvět extrémních sportů v pondělí zasáhla smutná zpráva. Jeden z nejznámějších parašutistů světa, špičkový lyžař a jeden z prvních členů skupiny Nitro Circus Erik Roner zemřel…

Osudnou se mu stala exhibice na golfovém hřišti v kalifornském Squaw Valley, kde Roner s dalšími dvěma parašutisty zahajoval místní golfový turnaj. Americký skokan nezvládl přistávací manévr, vrazil do stromu a zůstal v něm zapleten.

Momentálně běží vyšetřování, jestli Roner při pro něj celkem rutinním skoku chyboval, nebo jestli tragédii způsobila nějaká technická závada.

„Erik byl skvělý člověk, který dělal každého a všechno okolo lepší. Jeho úsměv, smích a osobnost budou chybět každému v Nitro Circus. A co je nejdůležitější, bude postrádán jeho krásnou ženou a úžasnými dětmi. Je pryč… Ale nikdy nebude zapomenut,“ uvedl k smutnému incidentu Travis Pastrana.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , ,