Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Freeridové jezdění hvězd FMXPodívejme se na pár FMX záběrů, které pořídili přední světoví jezdci při ježdění v Jižní Kalifornii…

Velká část záběrů se odehrává ve volném terénu, což odpovídá i názvu Freeride the 9. A kdo že se to v tomto FMX videu představí?

Jsou to hlavně jezdci americké scény, jako dvojnásobný mistr Red Bull X Fighters a medailista z X Games Nate Adams, z dalších hvězd nechybí Todd Potter, Jeremy Stenberg a nebo legenda motokrosu Jeremy McGrath.

Dále si můžeme všimnout i evropské účasti, jelikož své umění předvede i Andre Villa, který pochází z Norska. Andre stejně jako mnoho jezdců tráví hodně času ve slunné Kalifornii, kde vzniklo i toto video.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , ,