Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Gee Atherton se stal kořistí pro sokolaSjezdová hvězda Gee Atherton se zúčastnil zajímavého projektu, kdy se stal návnadou pro sokola…

Gee Atherton je už dnes legendou ve svém sportu a nedávno se postavil před další výzvu, kterou byl takový závod s ptákem. Nejednalo se o žádného obyčejného opeřence, ale o nejrychlejšího ptáka planety sokola stěhovavého.

Takový sokol dokáže při letu střemhlav dosáhnout rychlosti až 300 km/h. To Gee je zase nejlepší na světě při jízdě z kopce, takže souboj mohl začít.

Na celou akci se můžeme důkladně podívat ve třech videích, které nabídnou dokonce i unikátní záběry pořízené sokolem a nebo také pohled do zákulisí.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , ,