Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

GYMKHANA FIVE aneb Ken Block na projížďce v San FranciscuKen Block dnes zveřejnil už pátý díl série videí Gymkhana, který se tentokrát odehrává v ulicích San Francisca…

Ještě minulý týden jsme mohli Kena sledovat na X Games v Los Angeles, kde získal i přes defekt stříbrnou medaili v RallyCrossu. Ale dnes se přesouváme do jiného kalifornského města, konkrétně do San Francisca, kde se odehraje pátý díl populární videosérie Gymkhana.

Pátý díl dostal název ULTIMATE URBAN PLAYGROUND a video ukáže, že název rozhodně nelže. Ken přeměnil ulice tohoto známého města ve své ultimátní hřiště.

Video se natáčelo 4 dny v květnu a stejně jako ve třetím a čtvrtém díle Ken Block posílá bokem do zatáček Ford Fiesta. Tento speciál disponuje výkonem 650 koní a můžeme přesvědčit, že je všechny Ken pořádně provětrá.

I v tomto díle se ukáže, jak je tomu zvykem host. Dříve se ve videích Gymkhana předvedl například známý skateboardista a moderátor Rob Dyrdek, v pátém dílu uvídíme hvězdu FMX, automobilového závodníka a zakaladatele Nitro Circus Travise Pastranu.

Travis bude v záběrech sice jen něco přes půl minuty, ale uvidíte něco, co jste ještě (asi) neviděli. Travis svůj motocykl postaví na přední a Ken pod jeho zadním kolem projede smykem a poté co Pastrana pojede po zadním, Block kolem nej udělá kolečko.

První video této velmi populární série vyšlo v roce 2008 a o čtyři roky později tady máme už pátou deset minut dlouhou nálož plnou driftů a skoků.

Sdílet přes Facebook
Témata: , ,