Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Horacio Llorens stanovil rekord, ze kterého se točí hlavaParaglidista Horacio Llorens si připsal na své konto nový rekord. A při pohledu na tento kousek se snad každému zatočí hlava…

Horacio Llorens je španělský paraglidista, který své řemeslo ovládá dokonale. Důkazem jeho umění jsou 4 tituly světového šampiona v této disciplíně.

Tentokrát se Horacio vypravil podívat na pozůstatky mayské civilizace v Takalik Abaj v Guatemale a k tomu si střihl jeden světový rekord.

Španěl pomocí vrtulníku dosáhl výšku zhruba 6 km a poté už jen stačilo vyskočit a začít se točit. Horacio udělal 568 rotací v řadě a tím stanovil nový světový rekord. Při každé otočce na něj působilo přetížení až 6G.

Sdílet přes Facebook
Témata: