Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Hot Wheels má v plánu posouvat limity

foto: Mattel

30. června bude v Los Angeles k vidění další z šílených kousků. Tanner Foust a Greg Tracy předvedou jednu světovou premiéru vrámci akce, kterou bude pořádat Hot Wheels…

Tanner Foust už si vrámci jedné show, kterou pořádalo Hot Wheels, připsal světový rekord v délce skoku autem do dálky. Stalo se tak loni během doprovodného programu legendárního závodu Indianapolis 500.

Tentokrát se bude jednat o něco jiného. Tanner a Greg se současně projedou po masivní smičce, která bude velká jako šestipatrová budova. Tato akce dostala název Hot Wheels Double Loop Dare a bude to něco jako doprovodný program pro X Games.

„Hot Wheels Double Loop Dare je skvělý přídavek pro X Games,“ prohlásil jeden ředitelů ESPN Tim Reed. „Jsme nadšení z našeho partnerství s Hot Wheels, které zpestří už tak dost zajímavé čtyři dny špičkového měření sil,“ dodal.

K akci se vyjádřil také Simon Waldron viceprezident pro marketing ze společnosti Mattel, která vyrábí autíčka Hot Wheels. „Pokračujeme v bourání hranic představivosti, vytvářením neskutečných akcí, kde se Hot Wheels předvádí v životním měřítku. Prezentujeme zde nebojácný a soutěživý duch značky. Náš vzdah s ESPN nám umožňuje využít přední akce z oblasti extrémních sportů a předvést se všem, kteří sdílejí naši vášeň pro vzrušující vozidla.“

Vytvoření této smičky nebyla žádná hračka. Ti největší experti strávili nespočet hodin výzkumem, výběrem správných vozidel, testovnáním přetížení a dalšími úkony nezbytnými pro úspěšné zvládnutí Hot Wheels Double Loop Dare.

Tanner Foust a Greg Tracy by měli akci zahájit v 11:20, když jejich počin budou přenášet televizní stanice ABC a ESPN. Fandové autíček Hot Wheels si mohou už nyní zakoupit zmenšeninu této dráhy.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , ,