Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

X Games 17 BMX Vert Jamie BestwickJamie Bestwick vyhrál své osmé zlato v disciplíně BMX Vert a co je více neuvěřitelné, že Jamie dokázal triumfovat po páté v řadě. Stříbrný kov získal Steve McCann a bronzovou pozici obsadil Vince Byron.

Jamie získal zlato díky velmi vyrovnaným výkonům, když za své jizdy získal 47 a 45 bodů. Steve McCann na Jamieho ztratil v součtu dva body a nedokázal ho porazit ani trikem no-handed 900, ale i tak se Stevovi podařilo za sebou stejně jako v Big Airu udržet Vince Byrona.

Bestwick získal ve Vertu svou osmou výhru a desátou medaili celkem. Jamie první cenný kov získal před 15ti lety a od té doby získává medaile celkem pravidelně a je jasným vládcem a legendou tohoto sportu.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , ,