Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Jamie Bestwick prodloužil rekordní vítěznou sériiLegendární Jamie Bestwick prodloužil svůj vlastní rekord, když má už osm zlatých v řadě. Ale tentokrát to bylo velmi těsné…

Famózní Brit se X Games poprvé zůčastnil v roce 1996, své první zlato získal v roce 2000 a od té doby v podstatě dominuje.

Jeho současná zlatá série tak čítá neuvěřitelných osm zlatých medailí v řadě, cože je rekord. Šest triumfů v řadě dokázali jen Shaun White, Tucker Hibbert, Tony Hawk a Andy Macdonald.

Ve finále BMX Vertu se hodně prosadili jezdci z Velké Británie, jelikož druhé místo obsadil Simon Tabron, který získal identické skóre jako vítěz. Ale protože měl Simon ostatní jízdy trochu slabší, v první se dostal i pod 90, tak bral stříbrnou medaili.

I na třetím a čtvrtém místě nastala bodová shoda, z bronzu se nakonec radoval Vince Byron. Chad Kagy se musel spokojit se čtvrtým místem i přesto, že předvedl těžké triky jako front flip flair a také flair double tailwhip.

X Games Barcelona 2013 – BMX Vert
1. Jamie Bestwick 91.00
2. Simon Tabron 91.00
3. Vince Byron 90.33
4. Chad Kagy 90.33
5. Coco Zurita 88.66
6. Steve McCann 88.66
7. Dennis McCoy 88.00
8. Austin Coleman 85.00
9. Mykel Larrin 83.66
10. Zack Warden 82.33

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , , , , , ,