Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin
Red Bull X Fighters Dany Torres Madrid město

Red Bull Content Pool - Images

Série Red Bull X Fighters se vrací tam, kde to celé začalo a to do Španělska. První závod se konal ve Valencii a rok poté jezdci poměřili síly v Madridu, který je pravidelně vrchlolem sezóny.

To co je pro jezdce F1 Monako, to je pro jezdce FMX Madrid. Právě v této metropoli se každoročně koná jeden z nejprestižnějších závodů FMX světa, na stejné úrovni jsou asi jen X Games. V bíčí aréně se utká 12 jezdců světových kvalit, ale vyhrát může jen jeden.

Jedním z hlavních favoritů je rozhodně domácí toreador Dany Torres, který si bude chtít vynahradit svou chybu z Říma, kde upadl. Na výhru v závodě rozhodně pomýšlí i Andre Villa nebo Robbie Maddison. Bez šancí na úspěch není ani Adam Jones, který dokázal vyhrát loni v Egyptě. Do širšího okruhu favoritů patří i Blake Williams či Eigo Sato. Překvapit může Josh Sheehan, který si minule vyskákal bronzovou pozici.

Seznam jezdců:
Adam Jones (USA)
Andre Villa (NOR)
Robbie Maddison (AUS)
Dany Torres (ESP)
Maikel Melero (ESP)
Blake Williams (AUS)
Eigo Sato (JAP)
Josh Sheehan (AUS)
Javier Villegas (CHL)
David Rinaldo (FRA)
Nick Franklin (NZL)
Alistair Sayer (BOT)

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,