Adam Jones Andre Villa Blake Williams Clinton Moore Dany Torres David Rinaldo Eigo Sato GoPro Javier Villegas Josh Sheehan Levi Sherwood Libor Podmol Maikel Melero Mat Rebeaud MTB MTB Downhill Nate Adams POV Red Bull X Fighters Remi Bizouard Rob Adelberg Robbie Maddison Taka Higashino Thomas Pages Todd Potter Travis Pastrana USA Video X Games X Games Austin

Ken Block a Vaughn Gittin Jr. si zadriftovali v Las VegasV Las Vegas na akci Monster Energy Cup byli k vidění kromě motorek i auta a své umění ukázali mimo jiné i Ken Block, BJ Baldwin nebo Vaughn Gittin Jr….

Monster Energy Cup je sice jedním z nejprestižnějších motokrosových závodů planety, ale jako takový doprovodný program se představily i dvoustopé stroje.

Za volanty závodních automobilů usedli hvězdní závodníci Ken Block nebo Vaughn Gittin Jr., kteří si už zasloužili své místo i v populárních herních sériích jako jsou DiRT a Need For Speed.

Dále se divákům ukázali jezdci jako BJ Baldwin, Liam Doran, Paul ‚Smokey‘ Smith, Buttsy Butler nebo Terry Grant. Podle zveřejněných videomateriálů je jasné, že diváci měli postaráno o prvotřídní zábavu.

Sdílet přes Facebook
Témata: , , , , , , ,